SPEŁNIAMY TWOJE  MARZENIA, PONIEWAŻ BUDUJEMY Z MYŚLĄ O TOBIE

Zamieszkaj w oazie ciszy i spokoju z dala od miejskiego zgiełku, zaledwie kilka kilometrów od Wielkopolskiego Parku Narodowego.

Osiedle Angielskie w Plewiskach jest spełnieniem marzeń tych, którzy szukają relaksu i komfortu własnego domu w przyjaznym otoczeniu, niespełna 15 minut jazdy od centrum Poznania.

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu inwestycję realizowaną w Plewiskach - zachodniej części aglomeracji poznańskiej. Nasza oferta obejmuje kameralne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. W przygotowanym projekcie w harmonijny sposób połączono klasyczną architekturę z nowoczesnymi rozwiązaniami. Oferowane domy szeregowe utrzymane są w stylistyce charakterystycznej dla budownictwa występującego w Wielkiej Brytanii. Stonowana kolorystyka, duże okna, gwarantujące doskonałe oświetlenie pomieszczeń, dbałość o detale oraz użyte materiały wykończeniowe mają zapewnić, że "Osiedle Angielskie" będzie kompleksem o ciepłym i przytulnym charakterze, w eleganckim i nobilitującym stylu. Całe osiedle zaprojektowane zostało zgodnie z najnowszymi trendami w architekturze.

W ramach projektu obejmującego 25 trzykondygnacyjnych segmentów szeregowych  powstało już 20 funkcjonalnie rozplanowanych, przestronnych segmentów szeregowych z ogrodami, o pow. mieszkalnej od 103,7 m2 do 116,3 m2. Aktualnie w ramach  V i VI etapu prac  oferujemy domy szeregowe o powierzchni użytkowej 82,6m2 z możliwością adaptacji we własnym zakresie dodatkowych 33,7 m2 poddasza lub gotowe domy szeregowe o powierzchni użytkowej 116,3 m2. ( Powierzchnia całkowita domu to 123,7 m2 ) Poza wyborem wariantu dwu lub trzypoziomowego, nasi klienci mogą wybierać między skrajnymi segmentami z większymi działkami (247m2) oraz wewnętrznymi segmentami z mniejszymi działkami (156 m2). Szeroka gama wariantów - możliwości indywidualnego wykończenia rozciąga się także na samo wyposażenie oraz szeroko pojęty standard wykonania. Nasz klient posiada bardzo duży wpływ na końcowy efekt budowlany, przez co każdy dom na zewnątrz koresponduje z pozostałymi budynkami osiedla, przy zachowaniu pełni oryginalności i niepowtarzalności wnętrza Państwa Domu, a wszystko dzięki temu, że stawiamy na indywidualizację i współkreację wnętrz przez przyszłych właścicieli.

Dodatkowym atutem inwestycji jest komfortowe usytuowanie budynków względem stron świata, dzięki czemu salon - jadalnia , wiekszość pokoi, ogrody oraz tarasy znajdują się od "ciepłej" i doskonale doświetlonej południowo-zachodniej strony , co jednocześnie ma duży wpływ na energooszczędność budynku w okresie jesienno-zimowym.

To co wyróżnia ofertę spośród lokalnej konkurencji to fakt, że każdy dom jest posadowiony na odrębnej działce stanowiącej pełną własność . Nie ma tu żadnej formy uwspólnotowienia, wszystkie domy posiadają odrębne ściany nośne (ściany miedzy sąsiadami są podwójne), a także duże odległości od sąsiadującej zabudowy: ~ 50m od strony frontowej i ~ 26m od strony ogrodowej południowo - zachodniej ( głębokość naszych ogrodów ~ 11m ), co daje poczucie komfortu i przestrzeni. 

 

Materiały zaprezentowane w naszej ofercie na stronie www mają charakter poglądowy dlatego nie mogą być traktowane jako ostateczne projekty realizacyjne.